Waluta:
PLN
Koszty i termin wysyłki

Opublikowano:

1.       Obowiązują ceny z chwili złożenia zamówienia. Oferowane ceny są cenami końcowymi, to znaczy, że zawierają także podatek VAT w aktualnie obowiązującej wysokości. Do chwili pełnej zapłaty ceny sprzedaży Towar pozostaje własnością Sprzedającego, z zastrzeżeniem ust. 2.

2.       Jeżeli Sprzedający wydał Towar Kupującemu z odroczonym terminem płatności, własność Towaru przechodzi na Kupującego z chwilą jego wydania.

3.       Sprzedający zastrzega możliwość udzielenia Klientowi rabatów od cen podanych w Sklepie Internetowym.

4.       Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany przez Kupującego za pośrednictwem e-mail. Sprzedający poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

5. Towar jest dostarczany za pomocą firm kurierskich. W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego Towaru w siedzibie Sprzedającego. Koszty wysyłki Towaru opłaca Klient, z zastrzeżeniem ust. 7 poniżej. Wysokość kosztów wysyłki jest określona w formularzu zamówienia, w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy Towaru.

 Koszty wysyłki Towaru, są następujące:

a) Na terenie RP – dostawa Towarów kurierem:

- zakup towaru za pobraniem – 20 zł

- zakup Towaru przedpłata – 15 zł

b) Poza terytorium RP – dostawa Towarów 75 zł

c) Odbiór osobisty – 0 zł

 

7. W przypadku złożenia zamówienia na łączną kwotę powyżej 500 zł brutto koszty wysyłki Towaru ponosi Sprzedający.

  

8. Przesyłka dostarczona jest zgodnie z terminem podanym w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia przez Sprzedającego. Sprzedający zastrzega, że termin ten jest orientacyjnym czasem dostawy i dotyczy on zamówień z opcją przesyłki „za pobraniem” lub zamówień z odroczonym terminem płatności. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na potwierdzeniu przyjęcia zamówienia należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym Sprzedającego (zwykle 1-2 dni robocze).